Sutješki vjesnik

Kraljeva Sutjeska

“72 sata bez kompromisa”

28. rujna 2012. god. pod geslom „volontiRAJ NA ZEMLJI“ druga volonterska akcija mladih “72 sata bez kompromisa” počela je sa realizacijom i u našoj župi Sv. Ivana Krstitelja u Kraljevoj Sutjesci. Devet volontera župe Uznesenja BDM Stup u našoj župi boravili su do nedjelje 30. rujna 2012.god. Volonteri su radili na poslovima: čišćenja samostana i samostanskog dvorišta, čišćenja i uređenja filijalne kapele u Bjelavićima, farbanju crkvenog zvonika u Bjelavićima i čišćenju kuća i posjeti starim i bolesnim.

U nastavku možete pročitati njihove utiske i zapažanja:

Ana HoffmannOvo je bilo jedno lijepo iskustvo. 72 sata druženja, smijeha, zabave, pomaganja!

Ajla Gačanin: Bilo je odlično, upoznala sam divne ljude i ovo bih rado ponovila.

Slavka Mustapić72 sata bez kompromisa je po mom mišljenju najbolji ‘’događaj’’ centra za pastoral mladih. Ove godine mi je bilo jako lijepo. Družili smo se, pjevali, čistili i meni najdraže farbali zvonik.

Antonela ZilićMjesto je prelijepo, mještani jako gostoprimljivi i dragi, a posao zanimljiv. Sve u svemu, 72 sata nezaboravnog iskustva.

Ivona Šagolj72 sata bez kompromisa je jedno prelijpo iskustvo. Na prvi pogled sve mi je izgledalo nekako neobično ali kada smo čistili sve je bilo super kroz smijeh.

Biljana BobanOvo je iskustvo bilo veoma zanimljivo. Lijepo je upoznati nove osobe i zbližiti se sa osobamo koje sam poznalavala i  prije ovoga projekta. Lijep je osjećaj pomoći ljudima kojima je pomoć bila potrebna i njihova sreća je i naša sreća.

Josipa MilerVikend proveden ovdje ostat će u zaista lijpom sjećanju. Mještani su jako gostoprimljivi a posao je prilagođen našim sposobnostima. Upoznavanje drugih te druženje sa već poznatim ljudima me uvijek raduje. Također mi je drago što smo pomogali mještanima u potrebi.

Kristina ReboOvo iskustvo mi je bilo zanimljivo i drago mi je sto sam upoznala nove prijatelje. Žao mi je što odlazimo ovako brzo jer mi je stvarno bilo prelijepo. Volila bih ponoviti još jednom ovo iskustvo jer je prelijep osjećaj znati da si nekome pomogao!

Ani KapetanovićOvo iskustvo je bilo veoma zanimljivo, drago mi je sto sam upoznala nove prijatelje i što sam pomogla ljudima kojima je bila potrebna pomoć. 72 sata bez kompromisa 2012. godine zauvijek će mi ostati u sjećanju. 

[nggallery id=164]

Kategorija: Vijesti

4,211 komentar/a

 1. krt cart kaže:

  krt cart…

  [...]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nevertheless seriously really worth taking a search, whoa did 1 discover about Mid East has got far more problerms as well [...]…

 2. used bitcoin miners for sale…

  [...]that is the finish of this article. Right here you will locate some web sites that we consider you will value, just click the hyperlinks over[...]…

 3. Title…

  [...]here are some links to web pages that we link to since we feel they’re worth visiting[...]…

 4. gamma butyrolactone cleaner…

  [...]just beneath, are several entirely not connected web sites to ours, nevertheless, they’re certainly really worth going over[...]…

 5. اسکوتر…

  Appropriate now it looks like Movable Type is the leading blogging system out there proper now. (from what I’ve go through) Is that what you are using on your site?…

 6. vape carts kaže:

  vape carts…

  [...]that would be the finish of this report. Right here you will locate some web-sites that we feel you’ll appreciate, just click the hyperlinks over[...]…

 7. krt cart kaže:

  krt cart…

  [...]Sites of interest we’ve a link to[...]…

 8. mossberg 930 jm…

  [...]we prefer to honor several other net internet sites around the internet, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages worth checking out[...]…

 9. اسکوتر…

  Hi there there! Do you know if they make any plugins to assist with Lookup Motor Optimization? I’m striving to get my site to rank for some specific search phrases but I’m not seeing extremely excellent final results. If you know of any please share. E…

 10. beretta 85fs review…

  [...]the time to study or stop by the content material or internet sites we’ve linked to beneath the[...]…

 11. Title…

  [...]here are some links to web sites that we link to simply because we feel they’re really worth visiting[...]…

???????????????????????????????

Trodnevna priprema z

1.  Subota, 21.06. Svetu misu predvodit će fra Stjepan Duvnjak – profesor ...

crkva01

Od prvih vježbi do

cijeloga života uspješno bavili. Životno zanimanje je nerijetko rezultat spleta ...

??????????????????????

Krizma u Kraljevoj S

na uobičajen način. Po dolasku nadbiskupa Vinka kardinala Puljića ...

20140613_090652_resized

Obilježena 21. oblj

svega nekoliko sati ove prostore napustilo oko 12 tisuća ljudi koliko ...

Clipboard01

Ana-Marija Tomić na

izvornog folklora Brodsko – posavske Županije,  „Šokadijo sve ti je ...